گواهینامه دقت و صحت محصولات شرکت ثمین الکترونیک

شرکت ثمین الکترونیک برای محصولات خود اقدام به ارائه گواهینامه تایید دقت و صحت عملکرد از آزمایشگاه های همکار سازمان ملی استاندارد و مرکز ملی تایید صلاحیت ایران می نماید.

 

روش انجام کالیبراسیون و اندازه گیری دستگاه های تولید شده توسط شرکت ثمین الکترونیک بدین گونه است که دستگاه مورد آزمون پس از تحویل به آزمایشگاه کالیبراسیون به مدت حداقل سه روز نزد آزمایشگاه بوده و در شرایط محیطی و زمانی مختلف مورد تست و آزمایش قرار می گیرد. آزماشگاه برای حصول اطمینان از صحت عملکرد دستگاه اندازه گیری های لازم را در چند نوبت و در زمان و شرایط محیطی مختلف بر اساس دستور العمل استاندارد مرجع انجام می دهد.

 

اندازه گیری های انجام شده بر اساس استاندارد مرجع بوده و مشخصات کامل دستگاه از جمله کمترین زینه(رزولوشن)، گستره اندازه گیری ، دقت، صحت، تکرار پذیری و ... را اندازه گیری می کند.

 

در نهایت آزمایشگاه نسبت به ارائه گزارش و گواهینامه برای محصول فوق با ذکر مشخصات کامل دستگاه از جمله شماره سریال اختصاصی هر محصول اقدام می نماید.

ثمین الکترونیک هم اکنون دارای گواهینامه کالیبراسیون و تایید دقت و صحت شیب 0.05 درجه و آزیموت غیر مغناطیسی 0.5 درجه می باشد.

 

به منظور دریافت آخرین گواهینامه اخذ شده توسط ثمین الکترونیک با  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   مکاتبه نمایید.

نظرات کاربران

 رضا : سایت بسیار جالبی است    

 

    بهروز: لطفا اخبار بیشتری بگذارید    

 

   سامان : عکس های  نمایش دا ده شده برای هر محصول کم است    

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما