بررسی همکاری صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی با بانک دی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی از بررسی همکاری این صندوق با بانک دی جهت صدور ضمانت نامه برای طرح های معدنی و صنایع معدنی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو) به نقل از ایمیدرو ، شهاب الدین شهمیرزادی با بیان این مطلب گفت: در پی اعلام آمادگی بانک دی برای ارائه تسهیلات بانکی به معدنکاران طی نامه ای به رئیس هیات عامل ایمیدرو، جلسه ای با ریاست این بانک انجام و قرار شد پیش نویسی برای چگونگی همکاری از سوی این بانک با صندوق بیمه فعالیت های معدنی تدوین شود و پس از پس از بررسی شرایط، ضمانت نامه از سوی صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی برای مشتریان فعالیت های معدنی متقاضی بانک دی صادر شود.

وی ادامه داد: این صندوق برای سرمایه گذاران فعالیت های معدنی از اکتشاف تا فرآوری، ضمانت نامه تا 80 درصد میزان تسهیلات ضمانت نامه صادر می کند.

مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی همچنین به «طرح اعطای یارانه تا سقف 10 درصد به طرح های معدنی از اکتشاف تا فرآوری» اشاره کرد و گفت: این طرح در حال تدوین است و در صورت تصویب در هیات عامل ایمیدرو، اجرایی شده و میزان یارانه تصویب شده، به طرح های خاص در حوزه اکتشاف تا فرآوری پرداخت خواهد شد.

 

بازدید 11626 بار

نظرات کاربران

 رضا : سایت بسیار جالبی است    

 

    بهروز: لطفا اخبار بیشتری بگذارید    

 

   سامان : عکس های  نمایش دا ده شده برای هر محصول کم است    

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما