جذب 1100 ميليارد تومان منابع در 7 طرح فولادي

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)پايگاه خبري معدن نيوز- رييس هيات عامل ايميدرو از افزايش‌ ميزان منابع مالي جذب شده براي 7 طرح استاني فولاد به 1100 ميليارد تومان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري معدن نيوز، ‌مهدي کرباسيان در خصوص آخرين اقدامات در 7 طرح فولادي، اظهار کرد: آخرين اقدامات شامل گشايش اعتبار دو طرح فولادي سبزوار و بافق بوده که ابتداي هفته انجام شد.
وي در مورد ميزان جذب سرمايه براي 7 طرح‌ فولادي نيز گفت: ظرف يکسال گذشته تاکنون نزديک به هزار و 100 ميليارد تومان براي اين 7 طرح منابع مالي جذب شده است.
کرباسيان با اعلام اين خبر که 4 طرح از آهن اسفنجي‌ها به بهره‌برداري خواهند رسيد، خاطر نشان کرد: پيش‌بيني ما اينست که تا سال آينده اين 4 طرح به بهره‌برداري خواهند رسيد.
وي در پاسخ به اين پرسش که آيا با توجه به کاهش درآمدهاي نفتي بودجه براي اجراي طرح‌هاي توسعه کافي خواهد بود يا خير؟، گفت: مسلما بودجه کافي نيست اما بايد پذيرفت که در حوزه معدن ما معتقديم اصل کار و وظيفه بر دوش بخش خصوصي و غيردولتي است و حرکت ما در ايميدرو در يک سال گذشته اين موضوع را نشان داده که از 24 هزار ميليارد تومان سرمايه‌گذاري که نياز براي طرح‌ها داشتيم نزديک به 20 هزار ميليارد تومان را از بخش خصوصي به صورت مشارکت جذب کرديم.
رييس هيات عامل ايميدرو تصريح کرد: اگر مسير سرمايه گذاري‌هاي خارجي هم با تعاملات بين‌المللي هموار شود در حوزه معدن خيلي نيازي به بودجه دولت نخواهيم داشت.

بازدید 13994 بار

نظرات کاربران

 رضا : سایت بسیار جالبی است    

 

    بهروز: لطفا اخبار بیشتری بگذارید    

 

   سامان : عکس های  نمایش دا ده شده برای هر محصول کم است    

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما